LITTER LOCKER Koš odpadkový na kočkolit Design

Kód: LLDESIGN
Tip
Neohodnoceno
Značka: LITTER LOCKER
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění toalety pro kočky je každodenní úkol pro všechny majitele koček. Pomocí tohoto koše můžete shromažďovat znečištěný odpad pohodlně, hygienicky a zcela bez zápachu. Díky speciální fólii s technologií Air-Seal se zachytí nejen zápach, ale také bakterie. Design koše si můžete přizpůsobit i díky 4 stylovým potahům prodávaným samostatně.

Jednoduchá obsluha ve 3 krocích:
1. Otevřete víko a vsypte odpad
2. Zavřete víko a vytáhněte rukojeť
3. Uvolněte rukojeť, pachy a bakterie zůstanou uzavřeny

Vlastnosti:
- Stylový a moderní design
- Absolutně bez zápachu, rychlé a hygienické odstranění použité podestýlky
- Jednoduchá manipulace
- Praktická rukojeť pro přenášení
- Velký objem – pro jednu kočku vydrží až 2 měsíce
- Zabudovaný bezpečnostní nůž pro snadné oddělení fólie
- Úplně odnímatelné víko což usnadňuje čištění
- Součástí je i lopatka pro snadnější čištění
- Dostupné 4 stylové potahy prodávané samostatně

Rozměr:
Koš: D 24 x Š 24 x V 43 cm

Součástí balení:
náhradní náplň, lopatka a držák na lopatku.

Náhradní kazety jsou hygienické a snadno se používají. Stačí vložit novou náplň do koše LitterLocker a rozloučit se se zápachem. Jsou vyrobeny z vícevrstvé fólie s technologií Air-Seal, která nepropouští pachy či bakterie. Vytváří tak bariéru proti zápachu a bakteriím, která zlepšuje kvalitu vašeho života.

Výhody použití koše LitterLocker
Co nejvíce nesnášejí majitelé při čištění kočičího steliva? Samotný zápach. Díky košům LitterLocker, které nepropouštějí žádný zápach a ani bakterie je tento problém vyřešen! Proč si koše LitterLocker zamilujete? Kočky vyžadují čistou podestýlku, což znamená její časté čištění. S použitím koše LitterLocker podestýlku vyčistíte rychle a jednoduše. Žijte se svým chlupatým společníkem harmonicky, bez problémů a zápachů spojených s odpadkovým košem. Koše na likvidaci steliva LitterLocker představují praktické a hygienické řešení, jak se zbavit nepříjemných zápachů z podestýlky.

Proč budete potřebovat koš LitterLocker?
Koše LitterLocker byly vytvořeny s cílem zpříjemnit čištění podestýlek tím, že uzamykají jakékoli zápachy či bakterie. Jakmile vyhodíte odpad své kočky do koše, pytel uzavřete a když je plný, jednoduše jej vyhodíte. V domácnosti pro jednu kočku náhradní náplň vydrží až dva měsíce. S koši LitterLocker tak získáte domov bez bakterií a zápachu!

Proč je koš LitterLocker dobrý pro životní prostředí?
Stelivo vaší kočky byste měli čistit každý den, nejen kvůli silnému zápachu, ale také kvůli chemickému složení odpadu z podestýlky. Kromě hormonů a feromonů, které moč vaší kočky obsahuje, vězte, že velké množství bakterií v kočičím odpadu může obsahovat parazity, z nichž všechny mohou ohrozit zdraví. Proto každodenním čištěním steliva vaší kočky snížíte riziko infekce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz